Marka Osobista, kogo polecam?

Budowanie marki osobistej, to po pierwsze czasochłonny, a po drugie dosyć skomplikowany temat. Nie da się Jej stworzyć w dwa dni pracując po godzinach. Da się stworzyć wiele, ale jeżeli zależy nam na konkretnych i dobrych wynikach należy nad tym przysiąść. Jeżeli chodzi o osoby i miejsca, które polecam w tej kwestii poniżej znajdziesz listę. Dzięki niej, będziesz mógł zbudować swoją markę osobistą na solidnym fundamencie.

 

1. Joanna Ceplin – dzięki Jej radom, zacząłem zwracać baczniejszą uwagę na wiele szczegółów, które do tej pory przemykały niezauważone. Polecam zarówno obserwowanie jak i korzystanie z materiałów, które udostępnia.

STRONA INTERNETOWA

FACEBOOK

 

2. Paweł Tkaczyk – Jeżeli masz duże poczucie humoru i zastanawiasz się nad budowaniem marki osobistej szczerze polecam. Dzięki temu co i w jaki sposób publikuje możemy po pierwsze profesionalnie podejść do tematu, a po drugie stworzyć naprawdę oryginalny projekt.

STRONA INTERNETOWA

FACEBOOK

 

3. Bartek Popiel – Liczy się Wynik. Bartek nie zajmuje się stricte budowaniem marki osobistej, ale ilość wiedzy jaką proponuje na swojej stronie internetowej i mediach społecznościowych robią wrażanie 🙂 Przedsiębiorczość i PROCEDURY, dzięki którym zwiększamy swoją efektywność również przyda się również przy budowaniu marki osobistej.

STRONA INTERNETOWA

FACEBOOK

 

Co możesz jeszcze zrobić, by stworzyć swoją markę osobistą i sprawić, by była spójna i silna? Polecam śledzenie na bieżąco mojej strony internetowej. Znajdziesz tutaj nie tylko tematy związane z motywacją, ale również z budowanie marki osobistej 🙂

Jakie masz doświadczenia z tym tematem? Jeżeli wiesz o przydatnych miejscach, oraz kogo polecić śmiało pisz w komentarzu! 🙂 Na pewno pomożesz tym innym osobom. Zyskają dzięki temu mnóstwo wiedzy jaką będą mogli wykorzystać w budowaniu swoich projektów. Pomóż innym! 🙂

 

 

Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *