3 sposoby na lepszy poranek

Chcesz wstawać rano i działać? Chcesz realizować swoje zadania i cieszyć się z rezultatów? W takim razie zapraszam Cię do lektury dzisiejszego wpisu. Dzięki niemu dowiesz się co zrobić, by móc działać efektywnie z samego rana 🙂

Zacznijmy od tego, że chyba każdy na świecie chciałby wstać rano wypoczęty, pełen energii i od razu zabrać się do pracy. Nie ma przepisu idealnego na taki poranek, bo zawsze coś może ten nastrój zmącić. (brak snu, telefon z pracy, impreza za ścianą itd)  Poniżej przedstawiam Ci 3 sposoby na to, by jak najlepiej wykorzystać swoje możliwości właśnie rano.

1. Zapomnij o rzeczach nieistotnych. Nie rób zakupów, nie sprzątaj pokoju i nie odbieraj listu na poczcie. Zwróć uwagę tylko na takie zadanie, które są duże i wymagają od Ciebie większej ilości czasu. Gdy skończysz możesz zająć się tymi mniej istotnymi.

2. Przygotuj sobie wszystko poprzedniego dnia wieczorem. Ubrania do pracy, materiały na szkolenie, książkę do czytania w autobusie. Słowem wszystko to co zabiera Ci rano mnóstwo czasu i powoduje Twoją frustrację.

3. Nie zaczynaj pracy od razu, gdy otworzysz oczy. Zjedz dobre i pożywne śniadanie, odetchnij chwilę świeżym powietrzem i dopiero wtedy zacznij działać. 


Te trzy punkty to zestawienie 3 rzeczy, które zajmują nam czas  nerwy z samego rana przeszkadzając w pracy.

zadanie mało istotne
poszukiwanie rzeczy
marna jakość jedzenia i przygotowania do całego dnia

Ciekaw jestem jakie Ty masz sposoby na to, by dobrze zacząć dzień i sprawić, że będzie Ci się chciało naprawdę pracować. Pozdrawiam mega pozytywnie i trzymam kciuki za wszelkie Twoje zadania zwłaszcza rano 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *