Jak pracować mniej i uzyskać lepsze efekty?

Któż z Nas nie chciałby pracować np. po 3 dni w tygodniu? 😉 Reszta dni to hobby, odpoczynek albo coś innego. Czy da się tak działać? Zapraszam do lektury!
 
 
1. Po pierwsze czas.
Każdy z nas ma do dyspozycji taką samą ilość czasu w ciągu dnia, ale tylko od CIEBIE zależy na co przeznaczysz ten czas. Możesz siedzieć sobie oglądając śmieszne filmiki, przeglądać portale społecznościowe, czy po prostu oglądać telewizję. Możesz również wyznaczać sobie konkretne cele na konkretne dni i je realizować. NIKT ANI NIC nie stoi na przeszkodzie byś robił to drugie. To TWÓJ czas wykorzystaj go 🙂
2. Po drugie przygotowanie.
 
Jeżeli będziesz miał bałagan, jeżeli nie będziesz posiadał podstawowych narzędzi do pracy NIE UDA CI SIĘ skrócić Twojego czasu pracy. Szanuj to co robisz i przygotuj sobie wcześniej stanowisko pracy. Dobrze je wysprzątaj, przynieś wszelkie materiały i przygotuj wszystko to co będzie Ci potrzebne do działania.
 
3. Po trzecie TWÓJ PLAN
Spróbuj stworzyć swój plan. Nie musi być na pół roku, czy 5 lat. Spróbuj zrobić cokolwiek. Może to być plan na tydzień lub nawet jeden dzień. Stwórz swój własny i go zrealizuj. Zobaczysz, ile satysfakcji potrafi dostarczyć tak prosta rzecz, jak zrealizowanie celów na dany dzień.
 
Gotowy? W takim razie do dzieła! Nie marnuj życia, nie narzekaj i przestań obwiniać świat za wszystko. Realizuj swoje marzenia. Czasem powoli, czasem szybciej ale zawsze skutecznie! i tego właśnie Ci życzę. Byś mógł działać na 100%:)
 
Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zielińśki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *