Jak NIE ROBIĆ planów na nowy rok?

Zbliża się koniec roku. Jak zwykle będziemy tworzyli nowe plany, pełne świetnych zmian, które mają poprawić jakość naszego życia. Niestety w większości przypadków wszystko skończy się już w styczniu. Dlaczego? Ponieważ postanowienia noworoczne są zazwyczaj podejmowane „na fali”. Nie analizujemy swoich możliwości, nie tworzymy planu tylko chcemy zrobić wszystko na raz.

Siłownia
Zdrowe odżywianie się
Jedna książka tygodniowo
Podróże
Częste wypady w nowe miejsca
Poranne wstawanie
…itd 😉

Po pierwsze nie da się zrobić tego wszystkiego na raz, a po drugie warto zrobić plan działania. Jeżeli chcesz poprawić swój wygląd nie zapisuj się od razu na siłownie. Zacznij się ruszać, pójdź na spacer, pojeździj rowerem. Chcesz więcej podróżować? W takim razie znajdź w swoim mieście takie miejsca w których jeszcze nie byłeś. Nie wyjeżdżaj od razu za granicę, nie wybieraj dalekich wojaży. 

Pamiętaj, że możesz naprawdę wiele, ale nie na raz i nie w ciągu kilku dni 😉 Jeśli dobrze się przygotujesz, jeżeli stworzysz plan działania na pewno uda Ci się zrealizować swoje cele i marzenia. Trzymam kciuki za wszystkie Twoje działania i życzę Ci wytrwałości i wielkiej determinacji 🙂

Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *