Nie czekaj na jutro!! :)

Jeżeli zastanawiałeś się, kiedy nadejdzie najlepszy moment na to by zrealizować swoje marzenia powiem Ci, że….to właśnie teraz! 🙂

Wielu ludzi przez całe życie zniechęca Cię, krytykuje Twoje podejście do danego tematu i sprawia, że nie zaczynasz nawet działać.

Gdy będziesz miał 80 lat nie będziesz się zastanawiał nad tym jak wysoki jest podatek, albo co jest stolicą Argentyny. Twoim najważniejszym tematem będzie pytanie „Co zrobiłeś w życiu a czego nie.”

Marzenia to nie tylko puste myśli, które mają pozostać w Twojej głowie. To wszystko to co MOŻESZ zrealizować jeśli tylko będziesz miał w sobie wystarczająco dużo determinacji! 🙂 Pamiętaj o tym za każdym razem, gdy ktoś powie Ci, że Twoje marzenia to mrzonki.

P.s poniżej znajdziesz krótki i prosty przepis na to by ruszyć się z miejsca i zacząć realizować marzenia.

1. Nie czekaj na jutro. Nie czekaj na świetną okazję 😉 zacznij działać już dzisiaj. Nawet jeśli będzie to tylko mały krok. Zawsze będzie to początek Twojej drogi.

2. Pamiętaj, że motywacja zależy od Ciebie. Nie jest stała i trzeba jej ciągle poszukiwać 😉 Jeżeli trenujesz regularnie na pewno zgodzisz się ze mną, że zdarza się czasami taki dzień, kiedy za nic w świecie nie chce Ci się ćwiczyć.

3. Szukaj nowych wyzwań i sposobów ich realizacji. Działając w taki sam sposób nie oczekuj, że rezultaty będą inne 😉

Reasumując. Masz marzenia?;) w takim razie je realizuj. Nie zastanawiaj się długo, nie przekładaj ich na jutro i po prostu działaj! 🙂

Pozdrawiam Paweł Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *