Co byś zrobił, gdybyś NIC NIE MUSIAŁ? :)


Pytanie godne wpisu 🙂 Czy zastanawiałeś się kiedyś co byś robił, gdybyś miał nieograniczone możliwości czasowe? Czyli nie musiał robić nic poza jedzeniem, piciem itd? Gdybyś nie musiał nigdzie jeździć, niczego załatwiać ani kupować?

Wyobraźmy sobie taką sytuację, gdy budzisz się rano i… możesz robić wszystko co chcesz. Możesz czytać książkę, możesz iść pobiegać, możesz poleżeć dłużej. Możesz również założyć własną firmę, polecieć w podróż balonem, albo po prostu pośpiewać. Jakie czynności byś wykonał? Gdzie byś pojechał co byś zobaczył. Pomyśl, sobie że NIE MUSISZ NIC 🙂 Co byś wtedy zrobił?

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób znaleźć więcej czasu, jak zapanować nad swoim dniem i co zrobić, by móc zrealizować wszystkie swoje cele w ciągu dnia, tygodnia i tak dalej. Pomyśl, jednak co by się stało, gdybyś MIAŁ CZAS. Poniżej znajdziesz przykład w jaki sposób możesz zrobić symulację takiej sytuacji:

1. Wstajesz rano ubierasz się jesz śniadanie itd. Co robisz potem? Gdzie jedziesz. Z kim rozmawiasz. Czy zajmujesz się odpoczynkiem, czy może stawiasz na aktywności i idziesz na rower?

2. Czy mając czas i nie musząc nic, postawisz na Hobby, na rozrywkę, czy może spotkasz się ze znajomymi?

3. Czy dzięki temu rozwiniesz swoje pasje, czy zajmiesz się czymś totalnie innym?

Pamiętaj o tym, że doba ma 24 godziny, i MOŻESZ wykorzystać ten czas według własnych potrzeb, marzeń i celów. Po wykonaniu niezbędnych czynności, wyjazdów i zakupów zostaje czas na wszystko inne.


A jak Ty wykorzystasz swój czas…? 😉

 
Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *