Jak poprawić swoje notowania?

Chcesz dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej? A może Twoim celem jest zrobienie wrażenia na swoich współpracownikach? Bez względu na to co jest Twoim celem warto byś poznał kilka zasad, dzięki którym zwiększysz swoje szanse na sukces! 🙂 Zapraszam Cię do krótkiej i konkretnej listy rzeczy, które wskażą Ci kierunek w jakim należy podążać, jeżeli chcesz poprawić swoje notowania w danej dziedzinie.

 

 
 
1. Jak Cię widzą tak Cię piszą
 
Na samym wstępnie warto powiedzieć o tym, że nie musisz ubierać się w garnitur, krawat i najlepsze buty (chociaż możesz) Wszystko zależy do tego JAKA TO OKAZJA. Jeżeli mówimy tutaj o rozmowie o pracę to taki strój jest jak najbardziej na miejscu. Na 99% zrobisz dobre wrażenie już na wstępie. Jeżeli większość kandydatów przyjdzie w jeansach i koszuli Ty zabłyśniesz i dasz się zapamiętać jako osoba, której nie tylko zależy na pracy, ale z szacunkiem traktuje potencjalnego pracodawcę.
 
2. Po drugie dobre rozeznanie tematu. 
 
Jeżeli chciałbyś zwiększyć obroty na stronie, nie próbuj tylko jednej metody na dodatek takiej, która jest przez Ciebie słabo znana. Sprawdź w jaki sposób działają osoby, które odniosły sukces w tej dziedzinie. Poczytaj o innych, którzy chcieli zrealizować taki sam (lub podobny) cel i zacznij działać. Dzięki doświadczeniu innych możesz nie tylko zrealizować swój cel, ale także osiągnąć go o wiele szybciej.
 
 
3. Zaplanuj swoje działania
 
Pisałem o tym wiele razy i będę pisał nadal. Planowanie to naprawdę przydatna rzecz, zwłaszcza wtedy, gdy chcesz osiągnąć w danym działaniu sukces. Im bardziej zaplanujesz swoje działania w dążeniu do celu tym większe prawdopodobieństwo, że Ci się uda.
Dzięki planowaniu możesz:
 
– sprawdzić czy dobrze Ci idzie, 
– działać szybciej dzięki temu, że wiesz co i kiedy robić
 
Pamiętaj, że w dużej mierze to od Ciebie zależy, czy zwiększysz swoje notowania w danej dziedzinie. Poniżej znajduje się link do mojego kursu „Jak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy?” Możesz go pobrać całkowicie za darmo 🙂 Dzięki niemu dowiesz się w co warto zainwestować, by zdobyć pracę i zwiększyć swoje szanse na sukces
LINK do kursu: Klik
 
Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *