Jak zmienić swoje życie na lepsze? :)

Dzisiaj jest świetny dzień! 🙂
Możesz zacząć działać, możesz zacząć korzystać ze swojej wiedzy i cieszyć z tego co udaje Ci się osiągać! 🙂
Nie musisz narzekać, nie musisz marudzić jaki los jest ciężki.
Poniżej przedstawię Ci 3 powody, dla których warto zacząć działać właśnie teraz.

1. Im wcześniej zaczniesz tym lepiej dla Twoich Celów

Jeżeli zastanawiasz się, ile zajmie Ci uzyskanie świetnej formy możesz robić to dalej…albo zacząć działać właśnie teraz! To banalne stwierdzenie, ale jeżeli zaczniesz już dzisiaj przybliżysz się do swojego marzenia znacznie szybciej. Jeżeli będziesz dalej siedział i marudził, że ciężko jest Ci pójść na siłownię, albo znaleźć pracę nigdy tego nie zrobisz.

Pamiętaj, im wcześniej zaczniesz realizować swoje cele, które masz tym szybciej je osiągniesz i będziesz mógł dążyć do kolejnych.
Wcześniej = szybciej 🙂

2. Nie narzekaj tylko działaj! 🙂 

Czy znasz chociaż jedną osobę, która poprzez marudzenie osiągneła wielki sukces?
Czy osoby, które siedzą na kanapie, narzekają na otaczający ich świat i mówią, że nic nie da się zrobić osiągają sukces? NIE 🙂 Takie osoby, do końca życia nie potrafą zrealizować swoich marzeń. Chcesz być jedną z nich? Jeśli nie zacznij działać! 🙂

Zapewne znasz wiele osób, które z zazdrością patrzą na innych 
i obgadują ich non stop. Zazwyczaj takie osoby, są bardzo sfrustrowane swoim życiem, bo… nie realizują swoich celów. Twierdzenie, że ktoś wzbogacił się bo miał szczęście, albo pewnie ktoś mu pomagał, bo sam by tego nie osiągnął jest co najmniej śmieszne. 
Szczęście to umiejętność wykorzystania tego co dostajemy. Jeżeli znajdziesz 100 zł na ulicy i wydasz to na jedzenie to nie zyskasz zbyt wiele. Jeżeli jednak wydasz to na książkę lub np. zaoszczędzisz i dozbierasz większą kwotę, być może uda Ci się zmienić w swoim życiu naprawdę wiele.

3. Po trzecie powoli

Znam mnóstwo osób, które chciałyby osiągnąć sukces w jeden dzień, mieć pieniądze, rozpoznowalną markę, świetnie prosperującą firmę itd. Niestety mnóstwo osób, łudzi się, żę sukces nie ważne w jakiej dziedzinie, przychodzi o tak bez pracy, bez wyrzeczeń i bez czasu. 
Nie da się osiągnąć takich rzeczy w tak krótkim czasie. Temat ten jest bardzo często podstawowym działaniem jakie można zaobserwować u wielu osób, które narzekają na swoje dotychczasowe życie, ale w zasadzie nic z tym nie robią.. 🙂 

Chcesz realizować swoje cele? W takim razie
 
Zaczynaj wcześnie 
Nie narzekaj tylko działaj
Daj sobie czasNie musisz kończyć tysiąca kursów, nie musisz czytać miliona książek, ale warto byś zaczął robić cokolwiek 🙂 Wetdy okaże się, że jednak MOŻESZ realizować swoje marzenia i nie jest to takie trudne.

Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *