Czy możesz zostać lepszą wersją siebie?

Czy chciałbyś lepiej się ubierać? 
Znać język obcy jeszcze bardziej?
Podróżować i odwiedzać dalekie kraje?

A może chciałbyś…

Posiadać lepsze rzeczy, niż do tej pory? 
Mieć mnóstwo osób wokół siebie?
Czerpać radość z życia?

MOŻESZ być lepszą wersją siebie 🙂 Możesz również zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia, tak by móc osiągać sukcesy i realizować swoje marzenia. Brzmi banalnie? Jeżeli potraktujesz to jako zwykłe hasło to owszem, ale jeżeli włożysz w to swoją własną pracę, godziny spędzone na treningu oraz całe swoje zaangażowanie zobaczysz, że będziesz dumny nie tylko z efektów swoich działań, ale przede wszystkim z SIEBIE 🙂 Czy to będzie łatwe i proste? NIE. Ale pamiętaj o tym, że żaden człowiek, który osiągnął sukces nie dostał go w prezencie. Musiał w jakiś sposób na niego zapracować na niego, nauczyć się pewnych rzeczy i pokazać sobie samemu, 
że DA się! 🙂


Jeżeli jesteś zainteresowany taką zmianą zapraszam Cię do dalszej lektury. Dzięki temu dowiesz się co należy zrobić, by móc nie zastanawiać się, czy wypada, czy ludzie będą się na Ciebie patrzeć, czy uda Ci się zrealizować marzenia i czy zdanie innych jest ważniejsze od Twojego. 

Trening czy ćwiczenia to słowa, jakie najlepiej pasują do tematu zmiany jaką chcesz przeprowadzić. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że bardzo często ciężko jest nam ruszyć się z fotela, wstać z łóżka, czy po prostu czytać książki. Wiem również, że nie da się zmotywować ot tak i w ciągu dwóch dni zmienić swojego stylu ubierania się, wiedzy na temat języka obcego czy podejścia do życia w 100%. Wiem jednak, że DA się zmienić to wszystko, lecz w znacznie dłuższym czasie. Gdy mamy wystarczającą ilość godzin, dni miesięcy i lat, możemy osiągać naprawdę spektakularne wyniki, lecz uda nam się to TYLKO wtedy, gdy zaczniemy działać.

Możesz leżeć i narzekać, że wszystko jest złe, że nie masz sprzętu do ćwiczeń, że nauka języka obcego jest bardzo trudna a Twoje umiejętności w danej dziedzinie beznadziejne. Możesz także, denerwować się na innych, że osiągnęli sukces, złorzeczyć im oraz opowiadać, że w sumie to głupio zrobili. Masz również drugą opcję do wyboru. Trening, ćwiczenia, nauka i… SUKCES, w odpowiednim czasie. Tak wiem, ciężko jest wstać i zacząć zmieniać nawyki, które towarzyszą nam od wielu lat, ale..da się to zrobić. Pamiętaj o tym, że to TY podejmujesz decyzję w jaki sposób będziesz działać! 🙂 I to TY możesz powiedzieć sobie, że coś Ci się nie uda.

Pamiętaj o jednym. Są ludzie na całym świecie, którzy:
Przebiegają maratony, zmieniają swoje przyzwyczajenie, realizują marzenia i osiągają sukcesy. Prawdopodobnie coś co chcesz osiągnąć udało się już wielu ludziom na świecie, więc..dlaczego miałoby się nie udać Tobie? Pamiętaj, że to TY podejmujesz decyzję kiedy odpuścisz i przestaniesz gonić za marzeniami. Nikt inny na całym świecie nie powie Ci, żebyś działał, jeżeli Ty nie będziesz chcieć działać! 🙂


Pozdrawiam mega pozytywnie i trzymam kciuki za Twoją zmianę!! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *