Jak rozpocząć 2018 rok?

Mnóstwo osób zastanawia się w jaki sposób zacząć działać w nowym roku. Postanowienia noworoczne, ambitne plany i…zbyt dużo rzeczy na raz. Mnostwo firm, szefów, korporacji czy po prostu pojedyńczych osób, stawia sobie BARDZO DUŻE plany, które nijak się mają do możliwości jakie masz. Jeżeli do tej pory zarabiałeś 2000 zł ciężko będzie w ciągu jednego roku zarabiać 10000zł. Tak samo ma się to w odniesieniu do innych rzeczy. Oto jest odpowiedź DLACZEGO NIE REALIZUJEMY POSTANOWIEŃ NOWOROCZNYCH. Ponieważ chcemy zmienić za dużo na raz.

Każdy chciałby np. zacząć prowadzić firmę, zmienić swoją sylwetkę czy po postu więcej zarabiać. Ciężko jest jednak działać w sytuacji, gdy wiesz, że masz do wykonania TAK WIELKI PLAN. W czasach, gdy mamy tak szybki dostęp do informacji i wiedzy chcielibyśmy jak najszybszych rezultatów, dlatego też ciężko nam wytrwać w postanowieniach jakie postawimy przed sobą na początku roku.


Jak wygląda to u Ciebie? Czy masz sposoby na postanowienia noworoczne? A może uważasz, że to strata czasu? Zapraszam do komentowania 🙂 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *