Jak pracować mało i przy tym zarabiać? ;)

Witaj 🙂

Czy chciałbyś pracować 4 godziny dziennie i czerpać z tego pokaźne zyski?
A może  chciałbyś pracować 4 dni w tygodniu a resztę czasu poświęcać na odpoczynek?

Hm….Otóż da się to zrobić 🙂
Ale zacznijmy od początku.


Możesz stworzyć takie życie w którym będziesz miał zautomatyzowane pewne działania i dzięki temu będziesz czerpał zyski ze sprzedaży swoich produktów. Niestety pomimo pozornej łatwości takich działań warto zwrócić na coś uwagę, a konkretnie na CZAS.

By działać w sposób automatyczny trzeba stworzyć tak dobrą i dopracowaną bazę produktów, by nie musieć do nich zaglądać częściej niż np. raz na tydzień. Sposobów na automatyczne działanie jest wiele i poniżej przedstawię Ci kilka z nich.

1. Stworzenie konkretnych produktów, które nie będą wymagały od Ciebie ciągłego doglądania. (Książka, E-book, Podcast)

Gdy zadbamy o wszystkie szczegóły, czyli grafikę, dopracowany teks i świetną zawartość, okaże się, że produkt nie będzie wymagał od nas uwagi przez najbliższy czas. Dlatego też będziemy mogli zająć się dalszym działaniem i innymi projektami.

2. Automatyzacja działań takich jak sprzedaż produktów, reklama itp.

W dobie portali społecznościowych, internetu oraz szybkiego przekazu informacji okaże się, że proces reklamy czy sprzedaży możemy zaplanować z dużym wyprzedzeniem.

3. Stworzenie świetnego zespołu ludzi, którzy będą nad wszystkim czuwać.

Stworzenie zespołu, który będzie pracował w pewnych kwestiach za Ciebie to najlepszy pomysł, by zwiększyć prędkość działania oraz zautomatyzować swój biznes.

W przyszłości powrócę jeszcze do tego tematu, który prawdopodobnie elektryzuje niejedną osobę, bo kto nie chciałby tak zautomatyzować swojego biznesu, by zarabiał na niego sam? 🙂

Ciekaw jestem waszych ulepszeń w związku z pracą. Czy macie jakieś swoje autorskie sposoby? A może polecacie coś zasłyszanego w towarzystwie? Jeśli masz jakąś wiedzę, podziel się nią w komentarzu! 🙂 


Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *