Czy chcesz prowadzić normalne życie?

Czy zastanawiałeś się jak to jest prowadzić inne życie niż większość ludzi? A może Tworzysz codziennie swoje własne wizualizacje na ten temat, ale boisz się zrobić pierwszy krok? 🙂 Zapraszam Cię do lektury wpisu, który da Ci dużo do myślenia i pozwoli na prowadzenie takiego życia o jakim zawsze marzyłeś. 


Pamiętaj o tym, że nikt nie zrealizuje marzeń za Ciebie 🙂 to Ty musisz zacząć działać, by móc odnieść sukces. Moja historia zaczęła się od prowadzenia bloga, który na samym początku miał w sobie mnóstwo pozytywów, lecz nie był prawie w ogóle „poukładany” Taka sytuacja ciągnęła się jakiś czas, aż postanowiłem zmienić trochę swoje podejście stworzyć miejsce, które nie tylko będzie pełne pozytywnej energii, ale również będzie uporządkowane 🙂 odkąd zrozumiałem, że mogę świadomie działać, by realizować swoje marzenia całkowicie zmieniłem podejście do wielu kwestii. Okazało się, że mogę tworzyć treści jakie chcę jednocześnie tworząc coś lepszego pod względem graficznym. Jak to mówią, człowiek uczy się przez całe życie i tak samo jest ze mną 🙂 Nieustannie dowiaduję się o różnych rzeczach z których do tej pory nie korzystałem, a które mogą mi pomóc podczas moich działań.

Poniżej przedstawiam Ci punkty, które pomogą w znalezieniu drogi jaką warto podążać, by móc prowadzić świadome życie i podejmować decyzję, które pomogą Ci w realizowaniu Twoich marzeń.


1. Jak wygląda Twoje działania? Czy pracujesz w miejscu w jakim chciałeś? Czy jeździsz samochodem o którym zawsze marzyłeś? A może siedzisz teraz pośród narzekających ludzi, których największym osiągnięciem w ciągu dnia jest praca przez 3 godziny? 🙂 Zastanów się w jakim miejscu się teraz znajdujesz. 

2. Co chcesz osiągnąć? Czy naprawdę marzysz o milionach złotych, prywatnym odrzutowcu i lokaju? a może Twoje marzenia to własny dom, nie psujący się samochód i cały garaż pełen modeli samolotów? Każdy człowiek ma inne marzenia, lecz nie każdy bierze się za ich spełnianie 🙂

3. Co zrobiłeś, by zacząć realizować marzenia? Czy kupiłeś swój pierwszy model samolotu? A może zacząłeś odkładać pieniądze na wymarzony dom? Odpowiedz sobie na pytanie, jakie kroki poczyniłeś, by zrealizować swoje marzenia 🙂Możesz realizować swoje marzenia i prowadzić życie o jakim marzysz 🙂 Wystarczy byś zaczął działać!


Pozdrawiam mega pozytywnie i życzę Ci, byś zrobił pierwszy krok ku swoim marzeniom 🙂 
Paweł Zieliński 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *