To już jest koniec…….

Czy zastanawiałeś się, że kiedyś pewnego dnia nadejdzie koniec i wszystko co do tej pory robiłeś w danym temacie przestanie działać? Że strategie postępowania nie będą przynosiły skutku zaś ty sam będziesz tracił coraz więcej czasu i energii na to, by zrealizować kolejne zadanie?Ja miałem tak z….                        
PORZĄDKIEM I PLANOWANIEM  🙂 
Nie mogłem sobie uzmysłowić, że trzymanie porządku oraz planowanie to przydatne rzeczy. Ciągle próbowałem sobie wmawiać, że planowanie jest potrzebne, ale w sumie nie do końca i tak dalej. 
Czy udało mi się coś z tym zrobić? 
Owszem 🙂 I Jestem z tego bardzo zadowolony.  
W związku z tym przygotowałem dla Ciebie krótki, podcast związany z tym tematem w którym zawarłem same konkrety. Planuję regularną publikację takich materiałów i bardzo chciałbym poznać Twoją opinię na temat takiej formy przekazywania wiedzy i motywacji. Bardzo Cię proszę o zostawienie komentarza dzięki któremu będę mógł Tworzyć dla Ciebie jeszcze lepsze materiały pełne konkretów i motywacji.


Podcast znajdziesz pod tym adresem —-> PODCASTP.S Zapraszam Cię do polubienia fanpag’a na facebooku 🙂 Dzięki niemu będziesz na bieżąco, a ostatnio sporo się na nim dzieje! 🙂Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *