Kto będzie Twoim natchnieniem?Chciałbyś zrealizować swoje marzenie i zostać sławnym piłkarzem? A może Twoim największym celem jest założyć firmę i czerpać z niej nie tylko zyski, ale co najważniejsze szczęście i satysfakcję? Każdy posiada jakieś wytyczne co do tego co chciałby zrobić i osiągnąć, jednak nie każdy ma otoczenie, które pomaga mu w realizacji tych postanowień.


Jak wygląda sytuacja w Twoim życiu? Czy masz osoby, które wspierają Cię w Twoich działaniach? A może wręcz przeciwnie, otoczenie sabotuje i zabrania Ci się rozwijać? Poza obranym celem, oraz wewnętrzną motywacją warto mieć wsparcie innych osób. Cóż z tego, że ktoś codziennie wstaje, bierze się do pracy i osiąga sukces, skoro otoczenie nie powie ani jednego dobrego słowa? Po kilku zwycięstwach zaczniemy mieć dość tego wszystkiego i najzwyczajniej w świecie odechce nam się kolejny raz dążyć do celu. Otoczenie ma na nas naprawdę duży wpływ, zaś osoby z którymi mieszkamy i pracujemy mogą nas albo mobilizować, albo dołować do tego, by zmienić coś w swoim życiu.

Inspiracją do działania mogą być różne rzeczy, ale rozmowa z drugim człowiekiem, oraz jego wsparcie to jeden z najważniejszych czynników sukcesu. Dzięki wierze otoczenia możesz osiągnąć naprawdę wiele, jednak musisz zacząć otaczać się właściwymi ludźmi. Jeśli do tej pory wszelkie Twoje cele były torpedowane i nijak nie mogłeś ich zrealizować, zwróć uwagę na to jak Twoi współpracownicy, bądź osoby, które uważasz reagują na działania. 

Nie trwaj przy nie wytrwałych 🙂 Skoro inni, którzy są obok Ciebie, nie potrafią realizować swoich marzeń i krytykują wszystkie Twoje działania, nie pozwól sobie na to, by trwać w takim środowisku, bez końca.

To ono Cię 

– demotywuje 
– frustruje 
– nie pozwala rozwinąć skrzydeł

Chcesz inspiracji? W takim razie zastanów się co i kto jest w stanie wspierać Twoje idee tak byś mógł spokojnie realizować marzenia 🙂 

Spodobał Ci się dzisiejszy wpis? W takim razie przekaż go dalej. Być może ktoś potrzebuje inspiracji do działania i ty będziesz mógł mu pomóc 🙂 Zapraszam Cię również do zapisania się na newsletter, dzięki któremu będziesz na bieżąco. 
Lista znajduje się po prawej stronie.


Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *