Kto będzie Twoim natchnieniem?Chciałbyś zrealizować swoje marzenie i zostać sławnym piłkarzem? A może Twoim największym celem jest założyć firmę i czerpać z niej nie tylko zyski, ale co najważniejsze szczęście i satysfakcję? Każdy posiada jakieś wytyczne co do tego co chciałby zrobić i osiągnąć, jednak nie każdy ma otoczenie, które pomaga mu w realizacji tych postanowień.


Jak wygląda sytuacja w Twoim życiu? Czy masz osoby, które wspierają Cię w Twoich działaniach? A może wręcz przeciwnie, otoczenie sabotuje i zabrania Ci się rozwijać? Poza obranym celem, oraz wewnętrzną motywacją warto mieć wsparcie innych osób. Cóż z tego, że ktoś codziennie wstaje, bierze się do pracy i osiąga sukces, skoro otoczenie nie powie ani jednego dobrego słowa? Po kilku zwycięstwach zaczniemy mieć dość tego wszystkiego i najzwyczajniej w świecie odechce nam się kolejny raz dążyć do celu. Otoczenie ma na nas naprawdę duży wpływ, zaś osoby z którymi mieszkamy i pracujemy mogą nas albo mobilizować, albo dołować do tego, by zmienić coś w swoim życiu.

Inspiracją do działania mogą być różne rzeczy, ale rozmowa z drugim człowiekiem, oraz jego wsparcie to jeden z najważniejszych czynników sukcesu. Dzięki wierze otoczenia możesz osiągnąć naprawdę wiele, jednak musisz zacząć otaczać się właściwymi ludźmi. Jeśli do tej pory wszelkie Twoje cele były torpedowane i nijak nie mogłeś ich zrealizować, zwróć uwagę na to jak Twoi współpracownicy, bądź osoby, które uważasz reagują na działania. 

Nie trwaj przy nie wytrwałych 🙂 Skoro inni, którzy są obok Ciebie, nie potrafią realizować swoich marzeń i krytykują wszystkie Twoje działania, nie pozwól sobie na to, by trwać w takim środowisku, bez końca.

To ono Cię 

– demotywuje 
– frustruje 
– nie pozwala rozwinąć skrzydeł

Chcesz inspiracji? W takim razie zastanów się co i kto jest w stanie wspierać Twoje idee tak byś mógł spokojnie realizować marzenia 🙂 

Spodobał Ci się dzisiejszy wpis? W takim razie przekaż go dalej. Być może ktoś potrzebuje inspiracji do działania i ty będziesz mógł mu pomóc 🙂 Zapraszam Cię również do zapisania się na newsletter, dzięki któremu będziesz na bieżąco. 
Lista znajduje się po prawej stronie.


Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *