Chcesz się wyróżniać? Przygotuj się na najgorsze

Chcesz założyć swój własny biznes? A może Twoim marzeniem jest zakup nietypowego samochodu? W takim razie przygotuj się na całą salwę negatywnych komentarzy.  Cóż z tego, że nie robisz niczego złego, a samochód sprowadzony ze stanów sprowadziłeś za własne pieniądze? otoczenie i tak będzie mówiło, że ten samochód dużo pali, że nie ma serwisu no i że jakość plastików jest gorsza niż u europejskich konkurentów. Tyle tylko, że to Ty będziesz jeździł tym samochodem, to ty będziesz do serwisował i dbał o to, by był w należytym stanie. Chciałbyś zamieszkać w egzotycznym kraju i wybudować sobie drewnianą chatkę na środku lasu? W takim razie zapewne usłyszysz, że ot głupi pomysł, że nie będziesz miał z czego żyć i oczywiście, że nike tego nie robi. 

W sytuacji kiedy chcesz żyć według sowich pomysłów i swojej wizji postępowania, pamiętaj że na pewno zwrócisz uwagę swojego szefa, współpracowników i swoich najbliższych. Będą próbowali ściągnąć Cię na ziemię, bądź po prostu spróbują zmienić Twoje podejście do niektórych spraw.  Pytanie brzmi. Czy chcesz być przeciętnym zjadaczem chleba, który nie wychyla się „bo tak jest lepiej’ czy wolisz czerpać radość życia i realizować swoje cele i marzenia?

Jeśli wybierasz opcję numer jeden, będziesz bezpieczny i nic nie stanie Ci na przeszkodzie jeśli będziesz chciał postępować „tak jak wszyscy”. Wybierając indywidualne podejście musisz przygotować się do tego, że Twoje otoczenie podważy Twoje decyzje i będzie próbowało za wszelką cenę zmusić Cię do tego, byś nie zrobił czegoś w inny sposób jak większość. Realizowanie marzeń to nie tylko motywacja do działania i pomysł. Trzeba również determinacji oraz chęci do tego, by przeciwstawić się opinii społecznej. Wbrew pozorom nie jest to takie łatwe ale nie niemożliwe 🙂 

Chciałbyś realizować swoje marzenia, ale brakuje Ci determinacji? W takim razie poćwicz ją i przygotuj do tego, że większość osób z Twojego środowiska, będzie podważało Twoje decyzje oraz pomysły na życie.

Chcesz czegoś więcej? W takim razie zapraszam Cię do lektury mojego E-booka, który wskaże Ci drogę jaką możesz podążać, oraz zmotywuje do realizowania Twoich marzeń 🙂 

E-booka Jak poprawić jakość życia znajdziesz po prawej stronie bloga. Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *