W co zainwestować, by osiągnąć sukces?

Wolisz słuchać niż czytać? W takim razie mam dla Ciebie wpis w wersji Mp3 Możesz kupić mieszkanie i je wyremontować na wynajem. Możesz zainwestować pieniądze na giełdzie i poprzez swoją wiedzę zdobyć dużą kwotę pieniędzy. Opcji jest wiele, ale ja proponuję Ci jedną. Zainwestuj w siebie. Po pierwsze to inwestycja na długie lata, zaś po drugie jest najlepszą z możliwych. Rzeczy materialne mogą znikać, a Twoja wiedza i doświadczenie pozostaną z Tobą na zawsze.

Co sprawia, że najbardziej znane firmy osiągają takie sukcesy? 
To, że inwestują w siebie, czyli swoich pracowników. sprzęt i inne rzeczy, które znacząco wpływają na powodzenie wszelakich działań. Co możesz zrobić, by trud włożony w pracę opłacił się z dużym zyskiem? 

– Zacznij budować sieć kontaktów. Rozmawiaj z różnymi ludźmi, poznawaj kultury i rozwijaj swoją osobowość pod względem społecznym. 

– Kup sprzęt, który będzie Ci służył długi czas i ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie. Dopasuj go do potrzeb, tak żebyś nie przesadził ani ze zbyt drogim wydatkiem, ani kupnie czegoś najtańszego.

– Ucz się. Wiedza to podstawa, a twoje funkcjonowanie zależy od tego, czy będziesz potrafił dane informacje wykorzystać, czy też nie. 

– Praktykuj. Im więcej ćwiczeń i różnego rodzaju doświadczeń, tym większe prawdopodobieństwo, że sukces przyjdzie szybciej.

– Działaj nieszablonowo. Nie postępuj tak, jak 90% społeczeństwa, lecz spróbuj czegoś nowego. Nawet, gdy wydaje Ci się to głupie, kto wie, może wymyśliłeś właśnie nowa metodę na zdobycie fortuny? 

– Bądź swoim testerem. Skoro nie udało ci się zrealizować danego zadania jedną metodą, próbuj kolejną. Być może trafisz w odpowiednia po kilku próbach. 

– Traktuj siebie jako inwestycję, która ciągle wymaga nowych elementów do zmiany. Kolejna książka, kolejna rozmowa z nowym człowiekiem to coś, co sprawia, że wkładasz coraz więcej i więcej w …swoją głowę 🙂 A raz włożona wiedza pozostanie tam już na zawsze. 


Podobał Ci się dzisiejszy wpis? W takim razie podaj go dalej 🙂 Kliknij łapkę na facebooku albo zostaw po sobie komentarz. 
Ciekaw jestem jak TY inwestujesz w siebie i czy powyższe sposoby są Ci znane. 


Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *