Jak wstawać wcześnie?

Czy chciałbyś wstawać bardzo wcześnie i pracować nad swoim biznesem? A może Twoim celem jest poranny trening, ale nie potrafisz się zmobilizować, żeby wstać z samego rana?
W takim razie zapraszam Cię do lektury. Przygotowałem dla Ciebie 4 sposoby na to byś mógł zyskać więcej czasu i korzystać z doby w 100 procentach.
 
 
Jak zmobilizować się by regularnie np. o godzinie 6:00 rano wstawać i zaczynać pracę?
Metod jest kilka, ale na samym początku chcę Ci powiedzieć, że pierwszym punktem jest twoja wewnętrzna motywacja. Jeśli będziesz miał powód, by wstać rano, problemem nie będzie dlaczego masz to zrobić, ale jak przedłużyć swoją motywację?  Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, i nie da się być wesołym i zmotywowanym cały czas. Nie zmienia to jednak faktu, że DA SIĘ zmotywować na dłużej i wstawać regularnie o konkretnej porze. Jak tego dokonać?
 
 
Pierwsza z metod jest dosyć brutalna 🙂  w pomieszczeniu w którym śpisz ustawiasz sobie budzik, ale umieszczasz go w kilku miejscach. Tak by rano nie tylko dźwięk, ale także przemieszczanie się w celu wyłączenia natarczywego urządzenia sprawiło, że się rozbudzisz.
 
 
Druga metoda, czyli od razu po usłyszeniu budzika wstajesz i robisz kilka pajacyków, przysiadów oraz innych ćwiczeń. Nie chce Ci się robić tych ćwiczeń, ale wiesz że po 5 minutach przyniosą one świetny efekt w postaci włączenia „programu startowego”. 
 
 
Metoda numer trzy, czyli pościelenie łóżka od razu po wstaniu. Gdy zobaczysz sprzątniętą pościel, nie będzie Ci się chciało wyciągać jej po raz drugi 🙂
 
 
Czwarta metoda i zarazem ostatnia. Ustawienie ekspresu, lub innego urządzenia tak by  godzinie 6:00 rano czuć było w całym domu np. kawę. Sądzę, że nie będziesz musiał długo się zastanawiać, czy wstać i zjeść coś dobrego, czy przełączyć budzik na kolejną 5 minutową drzemkę 🙂
 
 
Wybierz, którąś z powyższych metod i skorzystaj z niej. Możesz również spróbować połączyć je wszystkie w jedną całość. Wtedy efekt będzie mocniejszy 🙂 Zapraszam Cię również do polubienia facebooka 🙂 Kliknij łapkę w górę jeśli podobał Ci się wpis i podaj go dalej. Być może ktoś potrzebuje właśnie takiej wiedzy a ty przyczynisz się do jej rozpowszechniania. 
 
 
 
Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *