Rozwijaj się! :)

Schudnę

Pójdę do lekarza
Kupię samochód
Zacznę więcej czytać
Odwiedzę starych znajomych

Można by tak bez końca 😉 Postanowienia noworoczne mają to do siebie, że są „nowo roczne”. Po dwóch miesiącach znikają, by pojawić się po raz kolejny w sylwestrowy czas. Warto dążyć do zmian i rozwijać swoje wewnętrzne postanowienia, ale nie tylko 31 grudnia, ale przez cały rok. To Ty decydujesz kiedy zaczniesz chodzić na siłownię i  kiedy będzie najlepszy moment, by przestać jeść po 20:00. Nikt inny nie zmusza Cię do tego, by postanowienia były realizowane od nowego roku. Możesz zmieniać się cały czas. Bez względu na swoje plany, datę w kalendarzu czy tłum ludzi, którzy mówią, że po raz kolejny zaczną odchudzanie od nowego roku. Pamiętaj, że to TY odpowiadasz za swoje decyzje i możesz rozwijać się jeszcze bardziej, lub wmawiać sobie, że skoro inni ludzie chudną od nowego roku ty również dasz radę. 

Czasami do zmiany potrzebujemy jakiegoś bodźca, filmu który obejrzymy lub ludzi którzy będą nas codziennie motywowali do działania. Warto znaleźć sobie coś, co stworzy w naszej głowie myśl przewodnią pt „Rozwijaj się”, jednakże nie musi to być kolejna lista postanowień noworocznych znalezionych w sieci 🙂

Ze względu na to, że już niedługo rok 2016 
życzę Ci, byś każdego dnia stawiał sobie coraz większe wymagania i podążał w kierunku realizowania swoich planów. By rozwój dawał Ci ogromną satysfakcję i był przyczyną wspaniałych projektów, które zaprowadzą Cię dokładnie tam gdzie zechcesz być. Jeśli pragniesz realizować swoje marzenia pamiętaj, że wszystko jest możliwe. Wystarczy byś uwierzył w siebie.

Wszystkiego dobrego w nowym roku 2016! 🙂


Paweł Zieliński

 

1 myśl na “Rozwijaj się! :)”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *