Jesteś obywatelem świata

Jesteś obywatelem świata, który świadomie funkcjonuje na Ziemi. Posiadasz inteligencję, wykształcenie oraz mnóstwo mądrości, którą zdobyłeś z czasem. Masz przed sobą wiele możliwości i nie musisz ograniczać się tylko i wyłącznie do swojego miejsca zamieszkania. Ludzie do których pragniesz dotrzeć ze swym przekazem mogą mieszkać w Niemczech, Chinach, Brazylii lub gdziekolwiek indziej. Bariery jakie znajdowały się do tej pory w Twojej głowie zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

(Źródło zdjęcia)

Nie masz uprzedzeń związanych pochodzeniem, statusem społecznym czy jakąkolwiek formą, która mogłaby zaburzyć Twój obraz. Działasz, czujesz się świetnie i nakręcasz do działania innych ludzi 🙂 Twoje projekty stają się rzeczywistością, marzenia spełniają się szybciej niż kiedyś, zaś podejście do większości rzeczy ewoluowało. To co dzieje się z Tobą pokazuje jak naprawdę chciałeś żyć od dawna. Wszystko w tobie kipi. Masz nadmiar energii, którą wykorzystasz do budowania Twoich relacji z otoczeniem oraz marzeniami, które będziesz spełniał. Gdy budzisz się rano masz ochotę powiedzieć „Dzień dobry świecie, dzisiaj też będę Cię zmieniał”. Wszelkie zmartwienia zmieniają się w bardziej rozbudowane rozważania, które pragniesz zrozumieć i przetrawić, bez zbędnego użalania się nad sobą. Chcesz zrozumieć istotę problemu a nie roztrząsać go przez całą wieczność. Rodzina będzie wspierać Cię w Twoich decyzjach, pomoże gdy będzie gorzej, lub potrzebna będzie pomoc dużej grupy ludzi. Jeżeli zastanawiałeś się kiedyś nad tym w jaki sposób dotrzesz do swoich marzeń, teraz już wiesz co sprawia, że spełniają się wszystkie z nich. 

Mieszkasz na Ziemi? Korzystaj z tego! 🙂
Jeśli jeszcze nie znalazłeś tysiąca sposobów na to jak zacząć biznes rozejrzyj się. Sprawdź co inspiruje ludzi, w jaki sposób czytają i jakie są wymagania stawiane w dzisiejszym świecie. Masz dostęp do internetu, tysiąca książek napisanych przez tych, którzy osiągnęli milionowe zyski korzystaj z tego! Pragniesz życia na łódce pełnej świeżych ryb? Sprawdź czy przed Tobą nikt nie wpadł na ten pomysł, może znajdziesz wskazówki, a może będziesz pionierem w tej dziedzinie, i to TY będziesz wyznaczał nowe standardy nie zwracając uwagi na dotychczasowe osiągnięcia lub blokady, które nie pozwalają innym na budowanie tego co chcieliby zbudować. 


Co z tego, że innym się nie udało?
Tobie uda się na pewno. Bez względu na dotychczasowe doświadczenia, oraz te docinające spojrzenia MOŻESZ coś osiągnąć, pomimo tego, że ludzie wokół Ciebie mówią co innego. Jak udowodnią to, że coś jest niemożliwe? Skoro im nie udało się zrobić tego co chcieli, mogą zabraniać Tobie? Możesz wprowadzać innowacje, zmieniać podejście do nowych spraw, oraz rozwijać istniejące systemy. To co sprawia, że żyjesz może być jeszcze lepsze, szybsze oraz pogodniejsze. Nikt na całym świecie nie sabotuje Cię bez powodu. Ludzie pragną osiągnąć sukces, lecz w sytuacji gdy nie wychodzi im to tak jak pragnęli sabotują działania innych. Najprostszym przykładem będzie zakup auta. Skoro sąsiad kupił nowe auto, ale coś mu nie wyszło i ciągle się psuje, bądź okazało się uderzone przez drugi samochód miało w przeszłości wypadek, istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że nasz nowy nabytek nie spotka się z jego zrozumieniem. Nie ważne czy kupimy takie samo, czy ( o zgrozo) lepsze auto. Będziemy tymi, którzy mają „szczęście” i którym niesprawiedliwie się powodzi. 


Motywacjo przybywaj 🙂

Jeżeli potrzebna Ci siła do działania, motywacja oraz chęć do pracy zrób jedną rzecz. Rób to co znajduje się w pierwszej części artykułu i ciesz się ze wszystkiego w swoim życiu. Problemy traktuj jak wyzwania, kłopoty jak chwilową gorszą jakość, zaś otoczenie, jako cały świat do Twojego życia razem z innymi ludźmi. 


Pozdrawiam mega pozytywnie Paweł Zieliński 

2 myśli na “Jesteś obywatelem świata”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *