Marudzenie jest…. MODNE

Marudzenie, narzekanie, złorzeczenie na los…
W tym mogę być dobry, bez żadnego problemu.
Jeśli tylko zechcę, sprawdzę się w dyscyplinie pt”Nic mi nie wychodzi”. Będę siedział w miejscu, nie ruszę się z domu, pozamykam w czterech ścianach a jedyną rozrywką będzie telewizja. Przestane się rozwijać, nie będę czytał, każdy sukces innych ludzi będę krytykował, oraz starał się by nikomu nic nie wychodziło. 
 

Uf….dobrze, że to nieprawda 🙂 
Tak naprawdę nie chcę wciąż robić tego samego, podążać identyczną drogą i postępować w taki sam sposób jak jeszcze nie dawno. Rozwijam się z każdym dniem, zmieniam dotychczasowe niepowodzenia w sukces i czerpię z tego wielką radość. Nie zastanawiam się czy ktoś inny ma dobrze, nie staram się stwarzać sztucznych pozorów, że mam mnóstwo pracy, lecz po prostu działam. Nie wiem jeszcze w jaki sposób będzie wyglądał dzień jutrzejszy, ponieważ tego nie ustaliłem. Wiem jedynie, że nie będzie w nim marudzenia i narzekania na swój los, bo czas jaki mam do dyspozycji jest mocno ograniczony więc szkoda mi go marnować na bezcelowe marudzenie, oraz funkcjonowanie życiem innych. To ode mnie zależy w większości  co będę robił za 10 lat, jak będzie wyglądał mój dzień, oraz czy będę się dalej rozwijał. 


Chcesz mieć mnóstwo fajnych rzeczy, jeździć na wycieczki, kupować wygodne ubrania, cieszyć się z obecności bliskich i rozwijać tak jak tego pragniesz? Nie marudź, nie narzekaj, nie trać czasu na wszelakie historie, które wysysają z Ciebie energię, lecz działaj. Zdobywaj szczyty, podążaj za swoimi marzeniami i nie zmieniaj tego co w Tobie najlepsze CHĘCI ROZWOJU 🙂 Jeżeli istnieje w środku Ciebie choć odrobina motywacji rozpal ją wielkim podmuchem zmian i działania. Nie poddawaj się pogodzie, nastrojom społecznym ani opinii rodziny, która być może mówi Ci, byś podążał konwencjonalną ścieżką, zaś marudzenie bierze za dobra monetę, 
Chcesz się rozwijać? rób to!
Chcesz realizować swoje cele? rób to!
Chcesz być spełniać marzenia i być dobry dla otoczenia? działaj! 🙂Pozdrawiam mega pozytywnie

(Zdjęcie)

2 myśli na “Marudzenie jest…. MODNE”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *