Uwierz w swoją siłę! :-)

Siły jakie posiada każdy człowiek są niezmierzone!
Im bardziej wierzymy w powodzenie swoich celów i marzeń tym większe jej pokłady zostają uruchamiane wewnątrz nas. Wszystkie dotychczasowe badania, artykuły i fakty na temat siły człowieka (zarówno psychicznej jak i fizycznej) potwierdzają jedno

Sądzisz, że wygrasz? Tak właśnie będzie!
Uważasz, że nic z tego nie wyjdzie i staniesz się pośmiewiskiem? Dokładnie tak będzie! 

Zwycięstwo lub porażka mają swój początek już w środku nas, długo przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań. To własnie tam podejmujemy decyzję czy damy radę czy nie.
Jeśli za każdym razem będziemy myśleli w sposób negatywny, to za każdym razem przyjdzie nam spotkać się z porażką. Jeśli będziemy się dołowali, nie potrafili odnaleźć swojej drogi w kierunku szczęścia nic z niego nie wyjdzie, nigdy….
ALE!
Jeśli nie nastawimy się od razu negatywnie, jeśli przemyślimy wszystko na spokojnie i będziemy neutralnej lub dobrej myśli na pewno szybciej uda nam się rozwiązać problem, osiągnąć sukces i pokonać wszystkie przeciwności losu. Wszystko więc zależy nie od warunków w jakich jesteśmy w danej chwili, nie od zdania innych, czy tego jak wygląda to z boku. Liczy się NASZE nastawienie i NASZ kierunek w jakim podążą pierwsze myśli:
W górę czy w dół?
Przed siebie czy do tyłu?
Wybór należy od nas!! 🙂
Pozdrawiam serdecznie Paweł

8 myśli na “Uwierz w swoją siłę! :-)”

  1. Ja również się podpisuję pod tym. 🙂 Sama po sobie widzę,że odkąd zmieniłam nastawienie do życia, to wszystko stało się prostsze i odnoszę więcej sukcesów. Bardzo żałuję,że wcześniej tak nie myślałam.

    Pozdrawiam:)

  2. Od naszego nastawienia duzo zalezy. Jesli cos robimy wbrew sobie to podswiadomie robimy tak, by nam nie wyszlo i moc powiedziec sobie "A nie mowilam". Warto wierzyc w siebie i dzialac.
    Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *