Rozwój kompetencji

Wzrost zadowolenia
Większa wiedza
Nowe wyzwania
Awans w pracy i społeczeństwie.

Wszystkie te oraz wiele innych rzeczy osiągamy dzięki zwiększaniu swoich kompetencji.
Warto się zastanowić nad samym sobą w jakim pójść kierunku, i co zrobić by jednocześnie mieć wiedzę i korzystać z niej z przyjemnością.
Wiele możliwości stoi przed nami a my musimy tylko zdecydować 😉
Kursy językowe, nauka w domu, kurs online w internecie lub jakakolwiek inna forma to wspaniałe rzeczy dzięki, którym rozwijamy się, poznajmy nowe metody nauki i oczywiście samych siebie.
Dzisiejszy świat dąży do coraz bardziej zindywidualizowanych form życia nie tylko na polu kształcenia , ale ogólnego podejścia do człowieka. Mamy możliwość dostosowywania większości rzeczy do swoich upodobań, cech charakteru i wielu innych zmiennych na które nie mamy wpływu (pogoda, stan zdrowia itd) Dziś każdy może wybrać, dopasować i cieszyć się z tego. Teraz nie liczy się, że coś jest tylko jak to „coś: wykorzystamy 🙂

Kurs
Wyjazd
Nowa metoda

Wszystko jest dla nas, tylko czeka aż wybierzemy własnie tą konkretną rzecz a nie inną. Cały świat tylko czeka na nasz ruch więc nie bójmy się go wykonać! 🙂
Nie zwlekajmy bądźmy stanowczy
Nie walczmy z czymś na siłę, nie wszystko jest dla nas.
Nie poddawajmy się wszystko w swoim czasie

Pozdrawiam serdecznie Paweł

4 myśli na “Rozwój kompetencji”

  1. I nie bójmy się powiedzieć, że czasem warto spróbować paru rzeczy, w ten sposób raz – powiększamy swoją strefę bezpieczeństwa, dwa – dowiadujemy się więcej o sobie i trzy – możemy zacieśnić krąg naszych zainteresowań zawodowych. Jesli coś nas interesuje, ale nie jesteśmy pewni czy to to – warto spróbować aby się przekonać. Nic nie tracimy, możemy tylko zyskać (czas to pojęcie względne). Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *